27. července 2009 v 13:15 | Perfect-Player |  Blog
Nedele: 4

Celkem: 84

Real pouze remizoval s Al-Ittihádem

27. července 2009 v 13:06 | Perfect-Player |  Různé
Nejdražší fotbalista světa Ronaldo má za sebou nepříliš vydařenou domácí premiéru v dresu Realu Madrid. V neděli ukázal jen záblesky formy, která z něj udělala nejlepšího hráče světa a Real na San Bernabeu pouze remizoval 1:1 s Al-Ittihádem ze Saúdské Arábie.

21. července 2009 v 12:20 | CR9 fan |  Různé
Nejdražší fotbalista historie Cristiano Ronaldo má za sebou první zápas v dresu Realu. V pondělí odehrál první poločas utkání v Dublinu, v němž se Real protrápil k těsnému vítězství 1:0 nad domácími poloprofesionály ze Shamrock Rovers. Před ostudou nakonec španělský celek zachránil gólem tři minuty před koncem Benzema. Čtyřiadvacetiletý Cristiano Ronaldo byl jedinou posilou španělského velkoklubu, jenž nastoupila od začátku. Brazilec Kaká a Benzema, za něž Real spolu s Ronaldem a obráncem Raúlem Albiolem utratil celkem 209 miliónů eur, začali zápas jen na lavičce. Ronaldo se na Tallaght Stadium nedočkal vřelého přijetí. Přes deset tisíc fanoušků na něj při každém kontaktu s míčem pískalo a v 15. minutě poté, co po přímém kopu přestřelil branku, oslavilo selhání portugalského reprezentanta bouřlivým jásotem. Trenér Realu Manuel Pellegrini udělal o přestávce devět změn v sestavě a teprve poté začal jeho tým Shamrock Rovers přehrávat. Střídající Benzema nejprve trefil tyč, ale v 87. minutě už mířil přesně. Francouzský reprezentant tak při své premiéře zachránil Real před pořádnou ostudou. Shamrock Rovers totiž hráčům týdně vyplatí asi 15 000 eur, zatímco hvězdy Realu si přijdou zhruba na dva miliony.